328 сарай VS 540. Go,Glebus,GO!!!

Тема в разделе "Автоспорт", создана пользователем gleb, 29 май 2006.

?

Ацкая гонка - 328 VS 540

  1. 328 сарай победит

    99.8%
  2. 540 победит

    0.2%
  3. Глебус победит всех

    0 голосов
    0.0%
  1. SteelRat

    SteelRat Guest

    izraadaas tur var iebraukt kas grib, vazasies gar autinjiem, kartibas nekaadas :| bus pilns ar urlaatiem, skrienas pohujaa, nav nekada apsardze, nav sakartoc nekas :D ja es saku ka nebraucu bet skatos tikai tad man nekas nav jamaksa un es braucu iekshaa, vosphem bezpridels pilniigs :| bljin tad jau uz bedri labaak :|
     
  2. SteelRat

    SteelRat Guest

    ai pohuj vsjo, nebraukshu, man masters saka ka nedriisktot vilkt ja pirms 2 h nomainiic sajuugs, piebraukshu un tad vilkshu
     
  3. SteelRat

    SteelRat Guest

    ja kac velas ar mani sacensties steelrat@bmwpower.lv es noteikti aizbraukshu ari uz bikeriem, bet kaukad citreiz. ja man vechi saka ka nedrikst baigi vilkt tad nevilksim :)
     
  4. roblezz

    roblezz Guest

    Vari aizbraukt apskatīties,ja nepatiks-nebrauksi. Kaut kāda kārtība tomēr ir,tas kautiņš taču uz tribīnēm bija,bet pie trases viss bolee-menee normāli. _ix_'am paprasi,viņš skrejās pagajušo reiz :wink:
     
  5. SteelRat

    SteelRat Guest

    kaac vel kautinjsh :? pastaasti :) es nemaz nezinaaju :D mozh panjemt stvolu un paris bitas un paprikoloties :D
     
  6. roblezz

    roblezz Guest

    Es pac Powerā izlasīju,pac kad tur biju,neko neredzēju :roll:
     
  7. SteelRat

    SteelRat Guest

    kura topikaa?
     
  8. roblezz

    roblezz Guest

    ATAMAH 600 konei,huli ti hochesh :D
     
  9. RMV

    RMV Свой человек

    Регистрация:
    12 июл 2005
    Сообщения:
    3,767
    Лайки:
    121
    Баллы:
    63
    Пол:
    Мужской
    Адрес:
    Тенерифе, Канарские острова
    Tad šodien nekā interesanta nebūs? ATAMAH vismaz būs tur? šis kautkā te pēdējās dienas nav manīts :?
     
  10. SteelRat

    SteelRat Guest

    :lol: eu a navaram veinreiz normali savakties kaukur pie bedres vai kaukaa taa, paskrieties pashi un tad visu uz kadu lulu picu vai kaukur paplaapaat :) tas tak praatigaak buutu :D
     
  11. SteelRat

    SteelRat Guest

    klau cista, varam novakties kaukad nakam5dien vakaraa piem bedree vai kaukur, man ir pat racijas labas :D un pashi normali paskrieties :) vai pie lidostas zinu vienu baigi labo celju :)
     
  12. roblezz

    roblezz Guest

    Uz nākošo var mēģināt :wink:
     
  13. SteelRat

    SteelRat Guest

    kas vel butu ar mieru :? edzulis itka arii vareetu :) viens E39 M5 ir zinams kas atbrauktu :)
     
  14. SteelRat

    SteelRat Guest

    un ar noteikumu ka tie kas atbrauc tie skrienas, lai nav optom skatiitaaju :D
     
  15. RMV

    RMV Свой человек

    Регистрация:
    12 июл 2005
    Сообщения:
    3,767
    Лайки:
    121
    Баллы:
    63
    Пол:
    Мужской
    Адрес:
    Тенерифе, Канарские острова
    Man teica, ka ja viss notiekaas klusi un civiljna, varot sarunaat, ka Spilvee var atvilkt pa labo skrejcelju...
     
  16. SteelRat

    SteelRat Guest

    eu uz sito es parakstos :) esmu gatavs maksaat :) vel savakshu paris LABAS mashiinas kuras arii labprat pavilktu :) klau davai sito daram :) kad :?
     
  17. RMV

    RMV Свой человек

    Регистрация:
    12 июл 2005
    Сообщения:
    3,767
    Лайки:
    121
    Баллы:
    63
    Пол:
    Мужской
    Адрес:
    Тенерифе, Канарские острова
    Es noskaidroshu kaadi tur noteikumi, bet tur noteikti nevarees sabraukt 100 kaari un visu nakti tuseet :D
     
  18. SteelRat

    SteelRat Guest

    kaa jau teicu, kadas mashiinas nu 20, sabraucam, pabraukaajam, uztaisam kaut tabulinju prikolam :) un peecaak kaukur padzert kafiju, ieest picu, papljaapat :) i vodku kac var iedzert, kas neruljii :D
     
  19. Vetal_200SX

    Vetal_200SX New Member

    Регистрация:
    8 июн 2006
    Сообщения:
    175
    Лайки:
    3
    Баллы:
    0
    Адрес:
    Рига
    Mosh pariti Nissanu jums sarunat :lol:
     

Поделиться этой страницей